Usługi

Znajdź namiot weselny na przyjęcie w ogrodzie

Zespoły parkowo-pałacowe coraz chętniej korzystają z namiotów ogrodowych rozkładanych na sezony weselne. Dzięki temu nawet przyjęcia na ponad setkę gości mogą być organizowane w ich zachwycających ogrodach. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z namiotu weselnego oferowanego przez pałacyk.

Ładny namiot weselny

namioty weselneOrganizacja przyjęcia weselnego coraz częściej opiera się nie tylko na pysznym jedzeniu i przedniej muzyce porywającej do całonocnych harców na parkiecie. Coraz częściej młode pary chcą mieć wesele godne wyższych sfer. Dlatego taką popularnością cieszą się namioty weselne ulokowane w przypałacowych parkach czy ogrodach. Bardzo często takie budowle nie są w stanie udostępnić odpowiednio dużych pomieszczeń, w których można by swobodnie zmieścić więcej niż 50-80 osób. Dlatego rozwiązaniem jest skorzystanie z otwartej i zadbanej przestrzeni dookoła. Zazwyczaj pałacykowe kuchnie są w stanie bezproblemowo obsłużyć naprawdę duże przyjęcia. Natomiast menu w restauracjach umieszczonych w tego typu miejscach bywa bardzo często na naprawdę wysokim, europejskim poziomie. Wystarczy więc zadbać o sprawną obsługę kelnerską, która dostarczy jedzenie do estetycznego namiotu ustawionego w pobliżu. Park obok pałacu to także idealne miejsce na organizację wesela z punktu widzenia logistycznego, gdyż posiada parking oraz zaplecze sanitarne w bezpośrednim sąsiedztwie namiotu weselnego umiejscowionego tuż obok.

Organizacja przyjęcia w namiocie weselnym ulokowanym w przypałacowym ogrodzie to także doskonała baza noclegowa dla gości. Przystosowane do pełnienia funkcji hotelowych, bardzo często również z zapleczem z zakresu salonów odnowy biologicznej pałacyki są idealnym miejscem, aby spędzić w nich noc po przyjęciu i odreagować całonocną zabawę.