Aranżacja wnętrz

Zamówienie obrazu namalowanego ręcznie

Klienci cenili mój pensjonat nie tylko przez wzgląd na to, że zawsze było w nim czysto, że obsługa była na wysokim poziomie, ale również przez wzgląd na wystrój. Dbałam o estetykę tego miejsca i często zmieniałam drobiazgi, które jednak wprowadzały dość spore zmiany.

Piękny obraz kupiony w rozsądnej cenie 

obrazy ręcznie malowane cenaW holu, gdzie znajdowała się recepcja odmalowałam ściany. Na jednej nie było nic, ani lampy, ani obrazu. Dlatego zdecydowałam się to zmienić, żeby wyglądało w tym miejscu jeszcze lepiej. Zdecydowałam się zamówić obraz. Zajrzałam do internetu, żeby sprawdzić czy dostępne były obrazy ręcznie malowane cena takich obrazów była nieco wyższa, ale wiedziałam, że warto było taki właśnie obraz kupić. Znałam się na sztuce i od razu byłam w stanie stwierdzić, czy obraz był drukowany na płótnie czy malowany ręcznie. Dla mnie akurat miało to ogromne znaczenie. Natrafiłam na sklep, który sprzedawał obrazy malowane ręcznie. Mogłam wybrać jaki chciałam i go zamówić. Niektóre obrazy dostępne były od ręki a na inne trzeba było czekać. Ja akurat znalazłam obraz, który mogłam nabyć od razu i zdecydowałam się go kupić. Wiedziałam, że w holu mojego pensjonatu będzie prezentował się idealnie. Mogłam od razu kupić obraz w ramie za nieco wyższą kwotę i się na to zdecydowałam. Byłam zdania, że każdy obraz musiał wisieć na ścianie w ramie, ponieważ właśnie wtedy prezentował się najlepiej. Zamówiony obraz dostarczono mi po kilku dniach i od razu zawiesiłam go na ścianie. Wyglądał pięknie.

Goście chętnie zatrzymywali się przed obrazem, żeby na niego popatrzeć. Średnio jeden obraz oglądany jest przez osiem sekund. W tym przypadku jednak klienci zatrzymywali się na dłużej. W końcu wybrałam piękny obraz, który namalowała jakaś wyjątkowo zdolna osoba.