Zdrowie i uroda

Zalety naturalnych minerałów

Jestem osobą bardzo aktywną, również zawodowo, więc nie mam wiele czasu dla siebie. Dużo też ćwiczę, ponieważ od jakiegoś czasu zaczęłam interesować się zdrowym trybem życia. Jestem bardzo zabiegana, więc nie zawsze mam czas na to by porządnie się wyspać. Często też zapominam o tym by zjeść jakiś posiłek, ale staram się to zmienić i bardziej się pilnować. Parę miesięcy temu zauważyłam, że bardzo osłabiły się moje włosy i paznokcie.

Dzięki naturalnym minerałom Forever czuję się lepiej

naturalne minerały foreverNigdy nie byłam fanką jakiejkolwiek suplementacji wartości odżywczych przez tabletki, jednakże od jakiegoś czasu czułam, że mojemu organizmowi coś brakuje i potrzebuje więcej dobrych składników. Może moje intensywne treningi miały na to wpływ. Rozmawiałam o tym pewnego razu z moją przyjaciółką, która poleciła mi naturalne minerały Forever. Na początku byłam sceptycznie nastawiona ale postanowiłam spróbować, ponieważ są to produkty, które zawierają minerały naturalnego pochodzenia i moja przyjaciółka twierdziła, że są świetne. Wybrałam wersję z takimi minerałami, które miały wzmocnić kości, zęby oraz paznokci i włosów, czyli wszystko to z czym miałam problemy. Oprócz tego przeczytałam, że minerały zawarte w tych tabletkach wpływają na zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. Opakowanie ma aż 180 tabletek, więc wystarcza na bardzo długo.

Muszę przyznać, że minerały, które poleciła mi przyjaciółka sprawdziły się naprawdę dobrze i po dwóch miesiącach ich stosowania zauważyłam dużą poprawę. Szczególnie jeżeli chodzi o moje włosy – nie wypadały już tak bardzo, a teraz po kilku miesiącach stosowania nie wypadają mi one w ogóle. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Moje paznokcie nie są już takie łamliwe, więc te suplementy naprawdę działają!