Zdrowie i uroda

Zabiegi dermarollerem – zalety

Proste i unikalne narzędzie o nazwie dermaroller zyskało ogromną popularność. Większość osób twierdzi, że może ono naprawdę zregenerować i poprawić wygląd skóry. Mówi się, że używanie go eliminuje lub przynajmniej zmniejsza blizny potrądzikowe, oznaki starzenia się, takie jak drobne linie, zmarszczki, zwiotczenie skóry i inne typowe schorzenia skóry, takie jak rozstępy czy cellulit.

Czym dermaroller różni się od peelingów chemicznych?

dermarollerMikrodermabrazja i peelingi chemiczne mogą jedynie złuszczać górną warstwę skóry i odświeżyć cerę poprzez łagodny wzrost kolagenu. Uszkadzają one górną warstwę skóry (naskórek) i powodują bardzo długi czas regeneracji w przeciwieństwie do niewielkich nakłuć powodowanych przez dermaroller, które goją się w kilka dni. Najczęstsze skutki uboczne złuszczania i mikrodermabrazji to zaczerwienienie i bolesne podrażnienie. Sekret eliminacji niedoskonałości polega na odbudowie włókien kolagenu pod skórą. Dermaroller to popularne urządzenie stosowane w zabiegu igłowania skóry. Koncepcja działania urządzenia jest dość prosta. Dermaroller działa poprzez tworzenie drobnych nakłuć w skórze w celu stymulowania naprawy skóry i regeneracji komórek. Kiedy ciało dozna obrażeń lub ran, leczy się, tworząc nowy kolagen. To prowadzi do lepszego wyglądu skóry. Większość użytkowników, którzy przeszli leczenie, potwierdziła skuteczność zabiegu z użyciem urządzenia.

Dermaroller działa i zapewnia wiele zalet. Skutecznie stymuluje produkcję kolagenu . Prawie wszyscy użytkownicy, którzy zostali poddani temu zabiegowi, zgłosili poprawę elastyczności skóry. Z wiekiem skóra staje się luźna i obwisła z powodu wyczerpania kolagenu. Dermaroller przeciwdziała temu poprzez stymulowanie produkcji nowego kolagenu i elastyny ​​w naturalny sposób.