Usługi

Wynajęłam pokój dwuosobowy w Toruniu

Przez wiele lat mieszkałam niedaleko Torunia. Nawet jak tam studiowałam to dojeżdżałam z mojej rodzinnej miejscowości. Mieszkałam z rodzicami, nie musiałam płacić za czynsz, było mi wygodnie. Jednak po zdaniu magisterki chciałam iść ,,na swoje” i szukałam miejsca w Toruniu, gdzie mogłabym zamieszkać.

Pokoje dwuosobowe w dobrej cenie

pokoje dwuosobowe toruńDosyć szybko udało mi się znaleźć pracę w zawodzie. Wypłata była godziwa, a biuro dobrze położone w centrum, z dobrym dojazdem. Problemem okazało się mieszkanie. W centrum kawalerki były bardzo drogie, nawet za pojedynczy pokój zapłaciłabym sporo. Dojeżdżać z drugiego końca miasta nie chciałam, bo nie miałam własnego auta. Rozwiązaniem okazały się pokoje dwuosobowe Toruń. Dzięki temu, że z kimś będę dzieliła pokój to wszystkie opłaty będą o wiele niższe. Tym sposobem będzie mnie stać na wynajem blisko miejsca pracy. Przeglądałam wiele ofert, aż w końcu wybrałam jedną z nich. Pokój znajdował się w mieszkaniu trzyosobowym. W jednym pokoju mieszkała starsza pani, a w drugim dziewczyna w moim wieku. Od razu się polubiłyśmy,  a właścicielka zaoferowała mi herbatę i ciasto. Pokój był przestronny, łóżko wygodne, a przystanek autobusowy mieścił się tuż za rogiem. Nie mogłam lepiej trafić, to był pokój dwuosobowy z moich marzeń. Z Karoliną się zaprzyjaźniłyśmy i razem spędzałyśmy czas. Pani Bogusia często piekła ciasta i nas nimi częstowała. To był dobry wybór, by dzielić z kimś pokój, choć wcześniej bałam się jak to będzie.

Dzięki temu, że czynsz dzielimy z Karoliną na pół to nie musze się martwić o swoje finanse. Wypłata pozwala mi na wynajem, opłaty, zakupy i przyjemności. To doskonałe rozwiążanie dla osób, które chcą zaoszczędzić, a chcą mieszkać wygodnie. Toruń to bardzo ładne miasto i myślę że mogłabym tu mieszkać całe życie.