Usługi

Wymieniłem szybkę w najnowszym iphone

 

Moja nastoletnia córka bardzo długo prosiła mnie, żebym kupiła jej najnowszy model iphone. Z początku nie chciałam się zgodzić, ale w końcu zdecydowałam się zakupić jej ten telefon komórkowy. Dostała go ode mnie na urodziny w prezencie. Niestety już kilka dni później przyszła załamana i powiedziała, że gdy schodziła po schodach ktoś ją popchnął i iphone jej wypadł z ręki.

Gdzie w Krakowie wymienię szybkę w iphone?

najnowszy iphone - wymiana szybki w krakowieOkazało się, że podczas upadku w iphone pękła szybka. Roztrzaskała się tak, że nie dało się teraz z tego iphone korzystać. Musiałam udać się do jakiegoś punktu albo serwisu, który to naprawi. Na gwarancję nie było co liczyć, bo uszkodzenie było ewidentną winą użytkownika. Poszukiwania takiego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: najnowszy iphone – wymiana szybki w krakowie i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć renomowany i polecany punkt. Klienci pisali, że w tym miejscu naprawa następuje bardzo szybko, telefon można odebrać jeszcze tego samego dnia. Stosują oni tylko nowe i oryginalne części wymienne, na które dają co najmniej kilkumiesięczną gwarancję. Kolejną ich zaletą jest to, że pracują tam prawdziwi fachowcy, którzy naprawiają telefony w sposób rzetelny i fachowy, tak że później nie ma już problemu z wymienionymi częściami. Zachęcona pozytywnymi komentarzami udałam się do tego serwisu.

Byłam bardzo zadowolona z obsługi. Nie było nawet problemu z częściami do najnowszego iphone, który dopiero wszedł na rynek. Ceny za usługi również były bardzo przystępne, niskie i nie musiałam zapłacić zbyt dużo, a tego się obawiałam, z tego względu, że był to bardzo nowy telefon. Naprawa przebiegła szybko i sprawnie. Musiałam poczekać tylko kilkanaście minut, po czym dostałam gotowy telefon.