Reklama

Wykonanie flagi reklamowej na zamówienie

Flagi i banery reklamowe na imprezach były dość częstym widokiem, i zarówno sklepy jak i ekipy często używały takowych do szerszego zareklamowania się wśród publiczności. Jako drużyna dość młoda i mało znana, nie prezentowaliśmy własnej flagi na większości imprez w których uczestniczyliśmy.

Flaga reklamowa na zamówienie

flagi z własnym nadrukiemOd niedawna, jednak, zaczęliśmy przyciągać dość dużo uwagi jako jedyna drużyna airsoftowa w naszej okolicy, więc siłą rzeczy, staliśmy się poniekąd rozpoznawalni. Temat reklamy pojawił się więc naturalnie, więc zdecydowaliśmy się w końcu złożyć zamówienie w lokalnym zakładzie który wykonywał na zamówienie koszulki, ale w ofercie miał również flagi z własnym nadrukiem. Taka flaga musiała być oczywiście dość wytrzymała, gdyż nierzadko zdarzało się iż imprezy odbywały się w złej pogodzie. Musiała być również na tyle dokładna, by była dobrze widoczna z odległości i zawierać cały projekt, jaki chcieliśmy na niej umieścić. Jako że zakład który miał flagę wykonać miał u nas całkiem dobrą renomę, nie spodziewaliśmy się większych problemów z wykonaniem, i byliśmy bardzo zadowoleni widząc efekt końcowy. Koszty wykonania flagi były niewielkie, nie różniąc się za bardzo od ceny wykonania kilku koszulek z własnym wzorem. Również czas wykonania był tak samo krótki, gdyż na odbiór nie czekaliśmy dłużej niż pięć dni roboczych, po których mogliśmy zacząć zabierać nową flagę na wszystkie imprezy.

Na tle flag zaprzyjaźnionych drużyn, nasza być może była dość prosta, jednak na namiocie stoiskowym podczas pokazów nie tylko prezentowała się świetnie, ale również pomagała przyciągnąć więcej uwagi do drużyny, dzięki czemu zyskaliśmy w końcu kilku nowych kolegów, którzy rozpoznali nas właśnie dzięki symbolowi, umieszczonemu na owej fladze.