Sklepy i zakupy

Wybór pościeli do sypialni dziecka

 

Postanowiliśmy zrobić generalny remont w naszym domu, a także przerobić jeden z pokojów na sypialnię dla naszego młodszego syna. Jest już na tyle duży, żeby mieć swój własny pokój, co sprawi również z pewnością radość starszemu z chłopaków, ponieważ wcześniej dzieli jedno z pomieszczeń. Chcieliśmy, aby to była niespodzianka, więc wysłaliśmy ich na wakacje do dziadków.

Pościel z motywem lego ninjago dla chłopca

pościel lego ninjagoPodczas ich nieobecności ostro zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy, aby oba pokoje pasowały wystrojem do charakteru oraz upodobań naszych synów. Starszy z nich interesuje się dzikimi zwierzętami, więc w jego pokoju pojawiło się sporo motywów związanych z naturą oraz zoo. Kolorystyka pomieszczenia była podobna do tej, która dominowała w ich wspólnym pokoju, ponieważ to właśnie połączenie niebieskiego z zielenią podobało mu się najbardziej. Młodszy syn jest zafascynowany lego, uwielbia je układać i mógłby na tym spędzać wiele godzin, każdego dnia. Nie było więc innej opcji – jego pokój jest usiany klockami. Najbardziej cieszyłam się, gdy w końcu znaleźliśmy pościel lego ninjago – to jego ulubiony motyw, którego nie mogło zabraknąć w tym pomieszczeniu. Wybór pościeli z motywem przedstawiającym ulubioną bajkę dziecka jest doskonałym pomysłem na to, żeby uprzyjemnić mu zasypianie, ponieważ będzie wtedy otoczony tym, co najbardziej lubi. To właśnie ten element się najbardziej spodobał maluchowi, jak tylko to zobaczył, to wskoczył do łóżka.

Zakup pościeli z bajkowym wzorem, który spodoba się naszemu maluchowi jest wspaniałym pomysłem na urozmaicenie jego pokoju. Dzięki takiemu dodatkowi nawet najzwyklejsze pomieszczenie będzie rewelacyjnie wyglądać, ale co najważniejsze – taki wystrój będzie się z pewnością bardzo podobał dziecku.