Sport i rekreacja

Wspaniały Romet Gazela

 

Nigdy nie lubiłem zbytnio jeżdżenia autem. Wiadomo, kiedy są duże śniegi i straszne warunki pogodowe, nie ma wyjścia i trzeba korzystać z aut lub środków komunikacji miejskiej. Jednak robię to tylko wtedy kiedy jest już wielka konieczność.Zdecydowanie bardziej wolę zdrowy tryb życia.

Z nowym rowerem na wycieczki

romet gazela 2Nie ma nic lepszego niż pierwsze wiosenne dni, kiedy zima odchodzi już na dobre.Można wybierać się na różne wycieczki, na przykład rowerowe. Zrobili u nas niedawno nowe ścieżki rowerowe w lesie, które trzeba przetestować. Potrzebny był mi do tego nowy rower, bo ten stary nie należał już do najlepszych. Postawiłem tym razem na Romet gazela 2, ponieważ jest to solidny i porządny model, który będzie służył mi na lata. Wybrałem się więc do miasta, żeby rozejrzeć się za tym świetnym sprzętem. Chciałem zobaczyć go na żywo, zapoznać się z ceną i poznać skład zestawu. Każdy Romet był już z góry wyposażony w oświetlenie i specjalne lampki, oraz bagażnik. Bagażnik to bardzo ważny dodatek w rowerze, chociażby po to się przydaje, żeby kogoś niespodziewanego przewieźć i przy okazji uciąć sobie pogawędkę. Poza tym, można tam schować parę rzeczy, których nie trzeba mieć na oku przez cały czas. Zestaw piknikowy na przykład. Bardzo podobał mi się wygląd tego roweru, przemyśleli każdy szczegół. Od razu wiedziałem, że muszę go kupić na wypłatę i nie szukam już żadnego innego. Zamówiłem sobie w sklepie konkretny kolor, ponieważ bardzo lubię butelkową zieleń.

Z niecierpliwością oczekiwałem możliwości odbioru mojego nowego jednośladu. Zapowiedziałem już znajomym, że tej wiosny czeka nas mały rajd. Planuję dojechać moim rowerem nad morze i jestem ciekawy, czy mi się to uda. Z takim nowym, wspaniałym rowerem, dokonam tego bez wątpienia.