Aranżacja wnętrz

Wnęka zabudowana piękną szafą

Podczas remontu wpadłam na pomysł, jak zagospodarować stary pokój, który posiadał kilka wnęk. Postanowiłam, że tam zrobię sobie garderobę, o której zawsze marzyłam. Wnęki oczywiście będą zabudowane. Mimo, iż są stare, to jednak można je bardzo dobrze wykorzystać, jako szafy. To taka nowa moda, która w Polsce trwa już od dobrych kilku lat.

Szafa wnękowa z lustrem w garderobie

szafa wnękowa na wymiarWarto zwrócić uwagę na to, że zabudowa wnęk jest bardzo ekonomiczna. Po pierwsze nie traci się miejsca, a po drugie nie tracimy pieniędzy na zakup drogich meblościanek lub szaf trzydrzwiowych. Wystarczy tylko jeden element, jakim jest szafa wnękowa na wymiar. W taki produkt właśnie postanowiłam zainwestować. Skorzystałam z usług firmy, którą polecił mi brat. Jak już mówię o bracie, to powiem, iż on również kupił podobną szafę wnękową i tez jest zadowolony. Wracając do mnie i mojej garderoby, było to tak: zamówiłam szafę na wymiar. Jak byłam w sklepie, to nie znałam ani szerokości, ani wysokości a nawet głębokości. Pracownicy, którzy montowali takie szafy przyjechali do mnie i wszystko dokładnie zmierzyli. Moim zadaniem był tylko wybór drewna, wzoru i koloru tych szaf. Pomyślałam więc sobie, że fajnie by było, aby szafy te miały również lustra. Nie stoi nic na przeszkodzie, aby drzwi były jednocześnie lustrami. Pokój jest mały, a lustra dodają przecież światła! W dodatku jest to garderoba, więc kiedy będę wyciągać z szafy ubrania i je przymierzać, będę mogła oglądać jak wyglądam z każdej strony. I w tego typu szafy właśnie zainwestowałam.

Nie było ani drogo, ani problematycznie. Szafy wnękowe w garderobie w bardzo szybkim czasie zostały wyprodukowane na wymiar przez fachowców. W ramach usługi miałam też darmowy transport oraz montaż. Wszystko się w garderobie pięknie komponuje, natomiast same szafy do wnęki pasują, jak ulał.