Sklepy i zakupy

W sklepie promowałam popularną wyciskarkę

 

Uwielbiałam pracować na promocjach i często bywałam w różnych galeriach. Zatrudniały mnie różne firmy, które chciały wypromować swoje produkty. Byłam bardzo reprezentatywna, dzięki czemu przykuwałam uwagę większości klientów a to się na promocjach liczyło najbardziej.

Promowanie wyciskarki w sklepie

popularna wyciskarka do owoców - huromOstatnio zostałam zatrudniona w dużym markecie z elektroniką. Wprowadzili do swojej oferty zupełnie nowy produkt, który miałam wypromować. Była to popularna wyciskarka do owoców – hurom, którą doskonale znałam. Jakiś miesiąc temu promowałam ten produkt w jednym ze sklepów i efekty promocji były zadowalające dla właściciela sklepu. Udałam się na spotkanie ze swoim pracodawcą, by uzyskać od niego konkretne wskazówki. Następnego dnia promowałam wyciskarkę do owoców. Miałam wydzielone własne stanowisko oraz dostałam skrzynki z różnymi owocami oraz kubeczki jednorazowe dla klientów. Soki wyciskałam cały czas i częstowałam nimi wszystkich klientów. Jednocześnie głośno mówiłam o zaletach tego produktu i zachęcałam wszystkich do zakupu. Tego dnia w sklepie przewinęło się mnóstwo ludzi i część z nich zainteresowała się wyciskarką. Z uwagi na fakt, że doskonale znałam ten produkt, mogłam udzielić wyczerpujących informacji na każde pytanie. Wyniki sprzedaży dzięki promocji były bardzo zadowalające i z uwagi na moją skuteczność pracodawca zdecydował się dać mi wyższe wynagrodzenie. Wyciskarka była naprawdę dobra i nie dziwiło mnie, że ludzie chętnie ją kupowali. To był dobry dzień dla mnie.

Po jakimś czasie sama kupiłam sobie taką samą wyciskarkę, ponieważ znalazłam stałe zatrudnienie i mogłam sobie pozwolić na planowanie różnych wydatków. Stała pensja pozwoliła mi na realizowanie planów zakupowych, o których kiedyś mogłam tylko pomarzyć.