Zdrowie i uroda

Usługi kosmetyczne – paznokcie

Każda kobiera z pewnością chce codziennie wyglądać ładnie i zadbanie. Kluczem do sukcesu w tej sprawie jest korzystanie z zabiegów u kosmetyczek. Przynoszą one wiele korzyści, a jednym z najpopularniejszych jest wykonywanie manicure z użyciem lakierów hybrydowych. Jakie są zalety korzystania z tego typu pielęgnacji paznokci?

Zalety stosowania lakierów hybrydowych na paznokcie

paznokcie ŁódźKorzystanie z zabiegów kosmetycznych stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Coraz większa ilość kobiet decyduje się na regularne wizyty w ulubionym salonie. Jeśli chodzi o paznokcie Łódź oferuje wiele zakładów, w których wykonany zostanie manicure hybrydowy. Na czym on polega i jakie są jego zalety będzie się można z tego tekstu. Lakiery hybrydowe posiadają specjalną formułę, której zawdzięczają swoją popularność. Są one bardzo trwałe, potrafią utrzymać się na płytce paznokcia nawet przez okres czterech tygodni od aplikacji. Jednak, aby uzyskać tak wytrzymał efekt, najlepiej jest udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego. Tam możemy mieć pewność, że oddajemy swoje paznokcie we właściwe ręce. Proces wykonywania manicure hybrydowego rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia płytki, na którą następnie nakłada się warstwę bazową. Następnie maluje się ją wybranym przez nas kolorem. Żeby uzyskać pożądany efekt nałożyć należy kilka jego warstw, a każdą z nich utwardza się w specjalnej lampie emitującej światło UV. Ostatnią warstwą jest top, który chroni lakier hybrydowy przed czynnikami zewnętrznymi. 

Manicure hybrydowy to coś, czego powinna spróbować każda kobieta. Jest on odporny na wiele czynników, takich jak na przykład środki czystości. Paznokcie ozdobione w ten sposób potrafią przetrwać wszystko i zachować piękny wygląd nawet przez cały miesiąc. Jest to niewątpliwy plus, ponieważ dzięki takiemu zabiegowi możemy być spokojne i cieszyć się zadbanymi paznokciami przez długi czas.