Budownictwo i remonty

Taras restauracji z doniczkami ledowymi

Moja matka była właścicielką restauracji, która dość szybko zyskała dobrą sławę. Wszystko przez kuchnię, która była nietuzinkowa. Mama sama gotowała na początku, jednak później zatrudniła profesjonalną kucharkę i to była doskonała decyzja. Restauracja prosperowała znakomicie.

Kupno ledowych doniczek na taras restauracji

doniczki ledoweZatrudniłam się w mamy restauracji i zajmowałam rachunkami, bo znałam się na tym świetnie. Dodatkowo odpowiadałam za dostawy. Mamie udało się wykupić teren przy restauracji i planowała tam zrobić taras, na którym miały stać stoliki dla gości. Wszystko udało się zrobić błyskawicznie. Miałam ozdobić taras restauracji i mama dała mi całkowicie wolną rękę. Kiedyś widziałam w jednej restauracji w Bydgoszczy piękne doniczki ledowe i uznałam, że na taras sprawdzą się idealnie. Wiedziałam w jakim sklepie dostępne były interesujące mnie doniczki. Uznałam, że kupię małe, które ustawię na każdym stoliku oraz kilka dużych, które rozstawię na całym tarasie. Pomysł bardzo spodobał się mojej mamie i od razu dałam mi pieniądze. Wzięłam auto, bo musiałam jakoś zapakować te wszystkie doniczki. W sklepie był spory wybór i doniczki występowały chyba we wszystkich możliwych kolorach. Ja zdecydowałam się na te w kolorach zielonym i białym, które miały idealnie pasować do całkowitego wystroju na tarasie. Kiedy skończyłam zakupy, to wróciłam do restauracji. Musiałam ustawić wszystkie doniczki przed otwarciem restauracji, bo taras od tego dnia był otwarty.

Wielu gości zdecydowało się zjeść posiłek na tarasie. Był bardzo ciepły wieczór, który temu sprzyjał. Doniczki pięknie się prezentowały i dawały dodatkowe światło, co spodobało się wszystkim klientom. To była drobna rzecz a miała jednak ogromny wpływ na jakość wystroju na tarasie.