Biznes

Świadczyłam tanie usługi księgowe

Sprawy księgowe były mi znane, ponieważ miałam stosowne wykształcenie w tym kierunku. Pracowałam przez dziewięć lat w spółce jako księgowa i miałam sporo pracy. Dodatkowo szkoliłam się regularnie i dzięki temu posiadałam aktualną wiedzę i umiejętności. 

Oferowanie profesjonalnych usług księgowych 

usługi księgowe wrocławPo tylu latach pracy w spółce handlowej przyszedł czas na zmiany. Sama czułam, że potrzebowałam czegoś nowego i zrezygnowałam z pracy. Wpadłam na pomysł, żeby założyć własną działalność i oferować usługi księgowe wrocław małym przedsiębiorcom. Wystąpiłam do urzędu pracy z prośbą o dofinansowanie, ponieważ musiałam zainwestować w lokal oraz niezbędny sprzęt do pracy. Pieniądze przyznano mi bez problemu i kupiłam odpowiedni i bardzo rozbudowany program księgowy. Swoje usługi oferowałam dla przedsiębiorców z całego województwa i każdy mógł się do mnie zgłosić. Na początku to wcale nie było tak kolorowo, bo klienci się nie zgłaszali i wzięłam sprawy w swoje ręce. Sama zaczęłam się kontaktować z przedsiębiorcami i oferować im swoje usługi księgowe. Proces ten okazał się trafiony, ponieważ udało mi się zdobyć klientów, którzy jak się z czasem okazało byli zadowoleni z moich usług i zostali u mnie na stałe. Po kilku miesiącach obsługiwałam kilkanaście firm i ze wszystkim sobie radziłam. Oferowałam wyjątkowo tanie usługi księgowe i to skusiło wiele osób do skorzystania z moich usług. Było tanio, ale także bardzo profesjonalnie a to było najważniejsze. Poradziłam sobie ze wszystkim doskonale.

Zmiana zawodowa wpłynęła na mnie bardzo korzystnie co odczułam szybko. Samodzielne prowadziłam sprawy przedsiębiorstw i znowu zaczęłam się rozwijać. Praca sprawiała mi coraz więcej przyjemności i mocno się angażowałam we wszystko. Byłam szczęśliwa.