Odzież i akcesoria

Sukienka na ślub musi być elegancka

We wrześniu jadę na ślub przyjaciół. Będą brać ślub w Gietrzwałdzie, wesele będzie w miejscowości położonej kilka kilometrów dalej. Wydarzenie to jest oczywiście dobrą wymówką dla kupna nowej sukienki. Szukam czegoś eleganckiego, ale nie za bardzo strojnego.

Eleganckie sukienki musimy mieć w swojej szafie

sukienki eleganckieDo wesela zostało niecałe dwa miesiące. Jest to najwyższy czas, by zacząć rozglądać się za kreacją.. Sukienki eleganckie zawsze mi się podobały, ale nie miałam wielu okazji, by je ubrać. Szukam czegoś z ramiączkami lub krótkim rękawem. W wrześniu może być już chłodniej, więc planuję ubrać też żakiet. Jeśli chodzi o długość to najlepiej jakby sięgała poniżej kolan. Nie mam ciała modelki i nie pójdę na wesele w miniówce. Po za tym uważam, że nie wypada. Szukam sukienki w jakimś stonowanym kolorze – granat, niebieski, może bordo. Wbrew pozorom idealną sukienkę wcale nie tak łatwo znaleźć. Byłam już chyba w kilkunastu sklepach i nic nie wpadło mi w oko. Zaczęłam już przeglądać sklepy internetowe, z nadzieję, że tam coś znajdę. Nie wiem czy jestem, aż tak wybredna, czy akurat mam pecha i nie ma nic ładnego w ofercie. Sukienkę chciałabym kupić najpóźniej na początku września. Nie chcę potem szukać jej na ostatnią chwilę. Chcę wyglądać elegancko i ładnie. Do sukienki ubiorę jakąś delikatną biżuterię. Przed weselem pójdę do fryzjera. Jestem szczęśliwa, że moi przyjaciele biorą ślub. Jestem też pewna, że na weselu będę się świetnie bawić i zapamiętam je na długo.

Elegancka sukienka jest idealna na ślub. Może później też będzie jakaś okazja, by ją ubrać w innej stylizacji. Będę mogła pójść w niej do teatru lub na wystawę. Dlatego szukam sukienki uniwersalnej, w stonowanym kolorze, średniej długości. Dobierając odpowiednie dodatki stworzę jeszcze niejedną stylizację.