Sport i rekreacja

Sprzedaż roweów i nie tylko

Od jakiegoś czasu myślałem o własnym biznesie. Chciałem przejść na swoje, jednak nie mam specjalistycznego wykształcenia, więc zacząłem się zastanawiać na tym co umiem i co lubię. Lubię jeździć na rowerze, a dokładniej uwielbiam turystykę rowerową oraz znam się na ich naprawie i serwisowaniu. pomysł padł na sklep rowerowy z opcją serwisu.

Rowery marki romet dostępne od ręki

rowery rometMiałem trochę zaoszczędzonej wolnej gotówki, całość zainwestowałem w sklep i asortyment. Badając rynek uznałem, że rowery romet bardzo dobrze się sprzedają, tak więc nawiązałem współpracę z tą marką. Nie ograniczyłem się tylko do sprzedaży rowerów firmy romet, ale także oferuję motorowery i motocykle do pojemności 125 centymetrów sześciennych. Aktualne przepisy pozwalają osobą posiadającym prawo jazdy kategorii B oraz kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu pojazdów na użytkowanie takich dwukołowców. Dzięki temu, że firma romet ma bogaty asortyment swoich produktów, tak i w moim sklepie każdy coś znajdzie. Jeśli chodzi o rowery to postanowiłem je podzielić nie tylko na możliwości jezdne, czyli: szosowe, miejskie, górskie, mtb czy trekingowe. Ale także zwróciłem uwagę na wiek nabywcy, a tym samym wielkość kół oraz ramy. Potrafię w sposób profesjonalny doradzić każdemu jakie rower będzie dla niego idealny. Właśnie to świadczy o moim profesjonalizmie i w ten sposób zdobywam klientów polecania. Ponieważ nie zależy mi na sprzedaży najdroższego modelu, ale zależy mi na sprzedaży najlepszego modelu dla konkretnego klienta.

Dla mnie prowadzenie mojego sklepu rowerowego oraz serwisu to czysta przyjemność. Robię to co lubię, obracam się wśród ludzi którzy mają podobne zainteresowania. To wszystko dzięki rowerom marki romet. Swojego biznesu nigdy bym już nie zamienił na pracę na etacie.