Moda i dodatki

Sprzedaż jasnych jeansów damskich

W centrum miasta mam niewielki sklepik, w którym sprzedaje ubrania. Prowadzę go już od kilku lat. Przychodzą do mniej zazwyczaj kobiety. Z męskie garderoby mama mało rzeczy, raczej przeważa damska garderoba. Zawsze staram się sprowadzać modne rzeczy. Wtedy mogą one szybko zostać sprzedane. W swojej ofercie mam spodnie materiałowe, jeansy, sukienki, bluzki i wiele innych.

Jeansy w różnych odcieniach niebieskiego

jasne jeansy damskieOstatnio sprowadziłam dużą partię jeansów. Teraz wiele osób je kupuję i dlatego tak u mnie szybko schodzą. Mam różne jeansy. Mam takie do kolan, można powiedzieć, że to rybaczki, takie do kostek oraz przed kolanem zwane bermudami. Latem raczej wybierane są te krótsze spodnie z powodów upałów. Ale te długie też się sprzedają. Ostatnio hitem stały się spodnie wciągane, które nie mają zamka oraz guzika. To tak jakby się rajtuzy zakładało. W sklepie mam jasne jeansy damskie, ciemne oraz takie mieszane. Mam je tak ułożone, że na samym końcu są ułożone te w ciemnych barwach a na przodzie są o tych jasnych barwach. Ale skoro teraz są tak ciepłe dni to kobiety raczej starają się ubierać w jasne rzeczy, więc wybierają spodnie jasne. Wtedy nie będzie ich tak grzało w nogi. Mam takie jeansy, które są prawie białe, tak jasne są. Zanim kupi się u mnie ubrania można je oczywiście przymierzyć. Klientki wtedy mogą zobaczyć czy spodnie na nich dobrze leżą czy nie i muszą szukać innej pary. Często mnie też pytają o to jak wyglądają czy im pasuje czy nie. Po dokonanych zakupach jeśli jednak klientka zdecyduje, że wolała by zwrócić spodnie bo jednak cos jej nie pasuje to może to zrobić w przeciągu czternastu dni od daty zakupu. Ale póki co nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Mam grono stałych klientek, które chętnie kupują u mnie różne ubrania.

W ciepłe, a zwłaszcza upalne dni warto wybierać jasne ubrania. Ale jeśli ktoś lubi nosić jeansy, to wcale nie musi z nich rezygnować. W sprzedaży można znaleźć jasne jeansy, które będą świetnie nadawać się do noszenia w upalne dni. Jest to kolor jasnego błękitu lub taki zbliżający się do białego.