duża kapsuła hiperbaryczna
Usługi

Spora komora baryczna

Specjaliści od chorób układu oddechowego zalecają, aby nie bagatelizować wszelkich niepokojących objawów, tylko czym prędzej się udać do lekarza na badanie. Wiele wcześnie wykrytych chorób można całkowicie wyleczyć, zatem warto.

Dla kogo jest zabieg tlenoterapii?

duża kapsuła hiperbarycznaNa rynku jest dostępnych kilka modeli komór hiperbarycznych, z których mogą korzystać pacjenci. Przeważnie Znajdują się one w specjalistycznych szpitalach, w ośrodkach szkoleniowo-sportowych, w centrach rehabilitacyjnych czy nawet w prywatnych gabinetach lekarskich. W zależności od miejsca oraz zastosowania mogą one być jedno, dwu lub kilkunastu osobowe w przypadku małych kabin, najczęściej Zabiegi są przeprowadzane w pozycji leżącej bądź stojącej, gdyż te modele nie mają zbyt wiele miejsca wewnątrz. Jeżeli chodzi o wieloosobowe komory, to znajdują się w ich wnętrzu specjalne siedzenia do których przyporządkowane są maski tlenowe, przez które pacjenci otrzymują czysty tlen podawany pod trzy razy wyższym ciśnieniem niż atmosferyczne. Z takiego zabiegu mogą skorzystać pacjenci ze skierowaniem od lekarza specjalisty, ale również osoby zdrowe, pragnące zadbać o stan swojego organizmu. Duża kapsuła hiperbaryczna jest przeznaczona na przynajmniej kilkanaście osób w związku z tym jest najczęściej stosowana specjalnych ośrodkach rehabilitacyjnych kropka W czasie tlenoterapii pacjenci są ubrani jedynie z bieliznę oraz nie mają na sobie żadnych ostrych ani metalowych elementów. Jeden zabieg w komorze barycznej trwa od trzydziestu pięciu do nawet pięćdziesięciu pięciu minut.

Ceny komór tlenowych są dość mocno zróżnicowane w zależności od producenta oraz od modelu. Można je kupić bezpośrednio od producenta, ale również od pośredników, którzy niejednokrotnie oferują komory w ramach umowy najmu bądź dzierżawy.

Więcej na: https://omnioxy.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.