Prawo i porady

Spokojne przeprowadzanie rozwodów

Jakiś czas temu potrzebowałam pomocy adwokata. Sprawa była bardzo delikatna oraz skomplikowana. Chodziło o tematykę związaną z rozwodem. Niestety żyjąc codziennymi sprawami kompletnie nie odnajdywałam się w realiach sądowych i nie wiedziałam jak wszystko załatwić aby miało to ręce i nogi.

Profesjonalne podejście do rozpraw 

rozwody w KrakowieW dodatku rozwód sam w sobie był ciężkim przeżyciem i potrzebowałam czasu dla siebie aby ponownie pukładać swoje życie. Poszukując kogoś adekwatnego natrafiłam na kancelarię w Krakowie. Poleciła ją moja znajoma, która jakiś czas temu miala podobną sytuację w rodzinie i wiedziała, że tamten adwokat ma bardzo dobre opinie oraz doświadczenie w swojej branży. Postanowiłam zaryzykować i zadzwoniłam aby umówić się na wizytę. Z dogadaniem nie było większych problemów, Okazało się, że prawnik jest bardzo elastyczny i możemy dowolnie ustalić termin, który będzie nam jak najlepiej odpowiadał. Rozwody w Krakowie były jego specjalnością i powiedział, że trafiłam w dobre ręce. Znał prawo i potrafił się po nim doskonale poruszać. Na dodatek nawet wiedza związana z terminami czy forumowaniem wniosków jest bardzo istotna. Język jakim człowiek musi posługiwać się w sądzie jest znacznie inny od tego niż używamy w codziennym życiu. Ostatecznie byłam bardzo zadowolona z pracy swojego adwokata, ponieważ odznaczał się cierpliwością, zrozumieniem i świetnym wyczuciem. W Krakowie było dużo kancelarii ale ja nie żałowałam swojej ostatecznej decyzji.

Rozwód został przeprowadzony delikatnie i osiągnęliśmy porozumienie. Dzięki temu sytuacja nie była bardzo nerowa i wszystko można było uzgodnić w dowolnym momencie. Cena również nie była zbyt wysoka i uważam, że każdy może sobie pozwolić na tego rodzaju usługi w razie podobnej sytuacji życiowej.