Dom

Ścianki szklane w nowoczesnym biurowcu

Jestem szefową firmy zajmującej się sprzedażą usług związanych z opracowaniem badań naukowych. Mam bardzo dużo zleceń nie tylko z Polski, ale i z Niemiec, Holandii, a nawet z Rosji. Dzięki temu nieźle mi się wiedzie i mogę sobie pozwolić na nowoczesne biuro. Gdańsk jest miastem silnie rozwijającym się, znajduje się tu biurowiec, w którym zawsze chciałam mieć biuro. Wybrałam się tam pewnego dnia.

Ścianki szklane bardzo mnie zachwyciły

ścianki szklane w GdańskuSam biurowiec już z zewnątrz robi wrażenie. Jego część zewnętrzna jest nowoczesna i otulona samym szkłem. Zawsze zastanawiałam się jak jest w środku, dlatego kiedy nadarzyła się ku temu okazja, z miłą chęcią czekałam na ten moment. Byłam bardzo ciekawa wnętrza, ponieważ zastanawiałam się nad wynajmem biura i… nie zawiodłam się! Największe wrażenie zrobiły na mnie ścianki szklane w Gdańsku. Były one idealnie dopasowane do wnętrza tego biurowca. Było tam czysto, nowocześnie i tak symetrycznie. Kompozycja była doskonała. Ścianki szklane determinowały cały styl tego biurowca. Praktycznie na każdym piętrze mieliśmy do czynienia z tego typu elementami. Byłam tak bardzo zauroczona tym wszystkim, że zapomniałam zapytać się o cenę wynajmu biura w takim miejscu. W końcu okazało się, że jest ona wysoka, ale stać mnie na to! Najważniejszy był poziom firmy, a tutaj jest on naprawdę wysoki. Szczerze mówiąc, zastanawiam się teraz nad tym, czy w moim mieszkaniu nie postawić sobie szklanych ścianek?

Dziś ścianki szklane są i w moim biurze. Każdy klient, który przychodzi do mnie w celach biznesowych jest zachwycony pomysłem na wnętrze. Architekt, który to projektował musi mieć styl. Jego fantazja sprawiła mi wiele radości. Cieszę się, że mogę pracować w tak urokliwym miejscu w Gdańsku. W dodatku z widokiem na morze!