Zabawki

Samochody elektryczne na dziecięce urodziny

Około trzech lat temu zostałam matką chrzestną dla syna mojego brata. Byłam szczęśliwa, że to mnie poprosili, bo bardzo kocham wszystkie dzieci i wiedziałam, że będę świetną ciocią. Wiedziałam, że będę obsypywać chrześniaka prezentami i okazywać mu dużo miłości, bo na razie nie zapowiadało się, że będę posiadać własne potomstwo.

Elektryczne samochody dla dzieci

samochód dziecięcy elektrycznyKiedy zbliżały się trzecie urodziny mojego chrześniaka musiałam się zastanowić jaki prezent będzie odpowiedni dla takiego dziecka. Nie chciałam kupować mu jakiś przeciętnych zabawek, bo tak naprawdę dzieci w naszych czasach mają wszystko co chcą i wszystko jest dostępne w sklepach. Chciałam, żeby mój prezent posłużył dłużej niż parę miesięcy i żeby od razu się nie popsuł. Stwierdziłam, że samochód dziecięcy elektryczny będzie odpowiednim prezentem dla trzy letniego chłopca. Takie samochody mogą z łatwością zastąpić wózek na wypad do parku. Rodzice z łatwością mogą sterować samochodem za pomocą pilota i kontrolować dziecko. No i przede wszystkim dziecko będzie szczęśliwe, że tak samo jak tato może kierować samochodem. Dziecko może poczuć się jakby było dorosłe, rodzice będą mieć więcej spokoju. Wszyscy będą zadowoleni i szczęśliwi. Spakowany wielki karton z prezentem zaniosłam na imprezę urodzinową. Kiedy mój brat zobaczył, że przyniosłam taki duży prezent przestraszył się, że to jakaś grająca zabawka, która będzie grała całymi dniami w domu. Nic bardziej mylnego.

Po odpakowaniu prezentu mój chrześniak był zachwycony od razu kazał wszystkim, żeby oglądali jedno nowy samochód elektryczny. Mój brat z zoną też byli zadowoleni z prezentu, bo nikt nie kupił nic podobnego. Po zakończonej imprezie wybraliśmy się od parku przetestować i zobaczyć jak jeździ nowy samochód.