Motoryzacja i transport

Przyczepy przydatne do ogrodu

Bardzo często mając swój dom i ogród oraz kawałek ziemi potrzebujemy specjalistyczny sprzęt. Kosiarki, przecinarki czy nawet małe przyczepki, które podpięte do traktora lub auta możemy wykorzystywać do przewożeni różnych rzeczy. Oczywiście taką przyczepę możemy także wypożyczyć na weekend za kilkaset złotych.

Cena za nową przyczepkę

przyczepa jednoosiowaJeśli jesteśmy pracowitym gospodarzem przy swoim domu to zapewne mamy lub chcemy kupić przyczepkę. Taka przyczepa jednoosiowa dostępna jest w sprzedaży internetowej na znanych stronach. Oczywiście najczęściej do użytku w ogrodzie potrzebujemy małej przyczepki właśnie jednoosiowej. Takie przyczepki należy kupować u sprawdzonych polskich producentów. Stworzyli oni świetne przyczepy bardzo mocne i o stabilnej konstrukcji. Do niektórych można od razu dokupić stelaż z plandeką. Przyczepkę montuje się do haka holowniczego i jeździ ona na dwóch kółkach. Waży około 150 kg, a dopuszczalna ładowność to około 700 kg. Niektóre maja otwieraną tylną burtę lub nawet tylną i boczną. Oczywiście w sprzedaży internetowej mamy różne przyczepki oraz różnych producentów. Ceny i rozmiary przyczep także się różnią. Znajdziemy je od 1500 do 2500 złotych. Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Większość ma światła tylne, stopki podporowe mechaniczne oraz bardzo grube i mocne koła. Za dodatkową opłatą można zamówić dodatkową plandekę.

Wielu z nas nie raz miało sytuację, że musiało przewieźć coś ciężkiego. Czasami są to ciężkie kosze z jabłkami jeśli mamy sad, kosiarkę do naprawy kilkanaście ulic dalej lub stary fotel na pobliski śmietnik. Większość z tych rzeczy niestety niewieści się w bagażniku samochodowym. Wtedy idealnie będzie wypożyczyć przyczepkę w wypożyczalni lub można kupić takową za około 2000 tysiące złotych.