Zdrowie i uroda

Powiększenie ust kwasem

Każda kobieta marzy o pełnych i wyrazistych ustach, które przyciągają uwagę każdego mężczyzny. Niestety wiele kobiet nie jest zadowolona z wyglądu swoich ust, ponieważ są asymetryczne lub wąskie, dlatego tez decydują się na ich powiększenie.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ustObecnie zabieg powiększania ust kwasem to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych w naszym kraju. Należy jednak pamiętać, że służy on jedynie ich wymodelowaniu, jednak większość kobiet decyduje się na niego, ponieważ usta zostają również powiększone. Kolejnym powodem, dla którego ten zabieg jest tak popularny jest starzenie się, którego efektami jest mniejsze napięcie naszej skóry, pojawianie się zmarszczek a także opadanie kącików ust czy zanik czerwieni wargowej. Zaletami takiego zabiegu jest dogłębne nawilżenie ust jak i ich wypełnienie co nadaje im piękny i wyrazisty wygląd. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to koszt od około 500 do 1200 zł za 1 mililitr tego specyfiku. Należy również pamiętać, że zarówno przed jak i po zabiegu należy przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza. Wiele kobiet twierdzi, że z każdym kolejnym zabiegiem efekty utrzymują się dłużej przez co zabieg wykonywany jest coraz rzadziej. Po wykonaniu pierwszego takiego zabiegu efekty utrzymują się przez około 5 miesięcy a ilość wprowadzanego w nasze usta wypełniacza zależy od naszych indywidualnych potrzeb, jednak nie należy z nim przesadzać.

Moja koleżanka ostatnio zdecydowała się na zabieg powiększenia ust, ponieważ miała bardzo wąskie usta, przez co niektórzy śmiali się z niej, że nie ma ich wcale. Po zabiegu jej usta stały się większe i pełniejsze co spowodowało, że każdy mężczyzna się za nią oglądał. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona efektami tego zabiegu.