Budownictwo i remonty

Posiadałem prawie nową halę stalową na sprzedaż

 

Jakoś tak od samego początku nie byłem przekonany czy budowa nowej hali była dobrym pomysłem. Działałem szybko a nie wszystko było jeszcze potwierdzone. Halę jednak wybudowałem, ale korzystałem z niej zaledwie kilka miesięcy. Postanowiłem więc ją szybko sprzedać. 

Sprzedaż hali magazynowej za pośrednictwem biura nieruchomości

hale magazynowe staloweWystawiłem ogłoszenie w internecie, ale jakoś nie było chętnych. Ja to się nie znałem na tym i nawet nie wprowadziłem jakiegoś dużego opisu, żeby zachęcić do kupna potencjalnych klientów. Ogólne to takie hale magazynowe stalowe były poszukiwane i doszedłem do wniosku, że warto ten temat zostawić specjaliście. Znałem faceta, który prowadził własne biuro nieruchomości. On tam oferował nie raz gotowe hale stalowe i zawsze wszystko udało mu się sprzedać. Pojechałem więc do jego biura i przedstawiłem swoją ofertę. Od razu stwierdził, że zaoferowałem zbyt wygórowaną cenę. Fakt, nieco przesadziłem, bo chciałem na tym dodatkowo zarobić. Dlatego też nikt się nie interesował moją ofertą. Pośrednik pojechał ze mną na miejsce i dokładnie sfotografował całą halę oraz teren dookoła. Wystawił moją halę stalową następnego dnia na sprzedaż i miałem czekać na informacje. Nie liczyłem, że w jakimś krótkim czasie uda się sprzedać tę halę, ale pośrednik mnie mocno zaskoczył, ponieważ już po tygodniu znalazł dla mnie nabywcę. Cena mu odpowiadała i chciał się dogadać. Byłem zadowolony, że zgłosiłem się do tego biura, bo inaczej hali pewnie bym nie sprzedał.

Za zarobione pieniądze ze sprzedaży hali wybrałem się na zasłużone wakacje, których od dawna potrzebowałem. Miałem dzięki temu mnóstwo czasu na przemyślenie dalszych działań związanych z moim przedsiębiorstwem. Wpadło mi do głowy sporo nawet całkiem niezłych pomysłów.