Zdrowie i uroda

Pierwsze buty dla dziecka

Narodziny dziecka to jedna z najpiękniejszych chwil, jaka przytrafiła mi się w życiu. To taka niewyobrażalna radość, ale także poczucie obowiązku i odpowiedzialności. Trzeba bowiem zapewnić dziecku wszystkie podstawowe potrzeby. Byliśmy na to przygotowani.

Buty jako najważniejszy zakup

buty bartekIm dziecko większe i starsze tym potrzeby jego rosną. Pierwszy rok życia jest chyba najszybszym etapem rozwojowym u dziecka. Przeżyliśmy to na własnej skórze, więc wiemy o tym dosyć dużo. Codzienna opieka wymaga nakładu całego czasu, nie ma różnicy, czy to jest dzień, czy noc. Trzeba zawsze stać na warcie. Największym naszym zaskoczeniem chyba, był fakt, że ubrania dziecięce w tym czasie ulegają ekspresowej wymianie na większe. Budżet domowy musi być na to zawsze przygotowany. Czasami nie zdążyliśmy czegoś założyć dziecku a już było za małe. Kiedy minął pierwszy rok życia naszego malucha, przyszedł czas na zakup butów. Pierwsze kroki są bardzo ważne, ale najważniejszy jest dobór odpowiedniego obuwia. Długo szukaliśmy czegoś dobrego aż w końcu trafiliśmy na buty bartek. Firma była nam dobrze znana. Większość naszych znajomych, którzy posiadają dzieci, zachwalała taki typ obuwia. Pierwsza wizyta w sklepie z tymi butami bardzo nas zadowoliła. Wybór kolorystyczny był szeroki. Znaczna ilość miała wyprofilowane wkładki i usztywniony zapiętek. Powiedziano nam, że takie obuwie jest dobre dla małych stóp. Wpływa na stabilizację i pomaga stopie chodzić prosto. Okazało się także, że buty mają dość długo gwarancję na ewentualne uszkodzenia. Nasza decyzja była przemyślana i myślę, że zakup się naprawdę udał.

Nasze dziecko bardzo polubiło kolorowe buty. Dziś chętnie je zakłada samo. Bardzo ułatwiły życie naszemu maluchowi. Buty okazały się sprawdzone i do dziś korzystamy z oferty sklepu. Nie zamienilibyśmy ich na nic innego.