Zdrowie i uroda

Piękne włosy dzięki profesjonalnemu fryzjerowi

Piękne włosy są wizytówką każdej kobiety. Do pewnego stopnia możemy dbać o nie w zaciszu domowym, lecz raz na jakiś czas powinnyśmy odwiedzać fryzjera, aby podciąć końcówki lub w celu nałożenia odżywczej maski na nasze włosy.

Świetni fryzjerzy w łodzi

dobry fryzjer w Łodzi dla kobietDotychczas sama obcinałam sobie włosy, a także farbowałam i dziś wiem, że był to karygodny błąd który odbił się znacząco na kondycji moich włosów. Jak się dowiedziałam nie wystarczyło po prostu obcinać ich na mokro, aby końcówki przestały się rozdwajać, a używać do tego celu także odpowiednich nożyczek fryzjerskich. Ostatnio bardzo spodobały mi się szare włosy, lecz wiedziałam że nie zdołam ich osiągnąć farbując się samodzielnie. Dobry fryzjer w Łodzi dla kobiet, którego poleciła mi znajoma z pracy sprawił, że jeszcze nigdy nie miałam tak przepięknych włosów. Początkowo myślałam, że będę zmuszona je obciąć co najmniej o połowę, jednak koniec końców wystarczyło obciąć tylko końcówki. Dlaczego? Fryzjer korzystał jedynie z najlepszych produktów do farbowania włosów, które nie uszkadzały ich w taki sposób jak robią to tanie farby z drogerii. Fryzjer także zaproponował mi, abym zachowała ciemne odrosty zamiast ich rozjaśniać, bowiem dobrze wkomponują się w szary kolor włosów, a tym samym będą mniej zniszczone. Nim się obejrzałam miałam przepiękne srebrno czarne włosy, a dodatkowo fryzjer zrobił mi delikatny balejaż z białymi kosmykami, które fantastycznie kontrastowały z resztą włosów i dodawały im blasku.

Oprócz farbowania poddałam się także zabiegowi keratynowego prostowania włosów, które stały się po nim nie tylko idealnie proste, a tym samym optycznie dłuższe, ale i przede wszystkim niesamowicie odżywione. Nie miałam pojęcia, że po takim farbowaniu połączonym z zabiegiem mogę uzyskać efekt włosów, jak z reklamy!