Budownictwo i remonty

Oryginalne sufity napinane z nadrukiem

 

Na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań aranżacyjnych, dzięki którym można szczególnie ciekawie i oryginalnie skomponować swoją przestrzeń. Pojawia się coraz więcej firm, oferujących swoim klientom, ciekawe kompozycje wystroju wnętrz. Sufity napinane z nadrukiem to jedno z takich rozwiązań.

Sufity napinane z nadrukiem

sufity z nadrukiemSufit napinany to wyjątkowo prosta w montażu konstrukcja. Pod sufitem domu wystarczy rozłożyć specjalną folię o właściwościach termokurczliwych, by zyskać nowe sklepienie. Taki sufit znacznie podwyższa estetykę wystroju wnętrz, a także sprawia że przestrzeń staje się znacznie bardziej przytulna. To jednak nie jedyne zalety zastosowania sufitów napinanych. Sufity napinane można także dodatkowo udekorować. Często można spotkać na rynku sufity z lampkami LED, a także sufity z nadrukiem. Na folii nadrukowany zostaje moty graficzny, taki jak np. kosmos czy niebo. Nadruk można także dodatkowo pokryć farbą fluoroscencyjną, co daje dodatkowy efekt. Coraz więcej firm oferuje także sufity z nadrukiem wykonane na specjalne zamówienie. Wtedy klient otrzymuje gotowy produkt, zupełnie spersonalizowany i zgodny z jego oczekiwaniami. Ten ciekawy element aranżacyjny można zaadaptować do salonu, ale nie tylko. Takie elementy sprawdzą się także jako oryginalna dekoracja mniejszych pomieszczeń, np. łazienki czy sypialni. Doskonałym pomysłem na wykończenie sufitu napinanego jest połączenie nadruku razem z oświetleniem LED. Daje to doskonałe efekty i robi wrażenie. Jest bardzo dużo firm zajmujących się właśnie takimi sufitami, dzięki czemu z łatwością można znaleźć specjalistę do zamontowania sufitu na terenie całej Polski. Lepiej nie podejmować się samodzielnego wykonania takiego sufitu, ponieważ ryzyko krzywizn i niedociągnięć już duże.

Sufity napinane z nadrukiem zyskują na popularności. Zanim jednak zamówimy taki sufit do naszego domostwa, warto przemyśleć gdzie i jak go zaaranżować. Personalizowany nadruk na suficie to doskonały pomysł, ale również musi się doskonale komponować.