Motoryzacja i transport

Nowe dywaniki w Toyotach

W ostatnim czasie właściciele samochodów marki Toyota, mogą zauważyć, że koncern ten zaczyna bardzo mocno modernizować wnętrza swoich samochodów poprzez zwiększanie jakości poszczególnych elementów. Jedną z bardzo ciekawych zmian są zupełnie nowe dywaniki samochodowe, które można samemu sobie dobrać w takim kolorze jaki nam odpowiada, co bardzo spodobało się klientom.

Wymiana dywaników samochodowych

dywaniki samochodowe - toyota yarisJednym z hitów na rynku jest to, że nowe dywaniki nie tylko są dostępne w nowych samochodach, które zamawiamy, lecz każdy kto w przeciągu ostatnich pięciu lat jak kupił samochodu, czyli ma go jeszcze na gwarancji, może bezpłatnie wymienić sobie swoje stare dywaniki na nowe. Jest to jedno z lepszych podejść do klienta, gdyż teraz każdy będzie mógł mieć nowe dywaniki samochodowe – toyota yaris jak na razie jest pierwszym modele gdzie można zastosować ten manewr. Jednak właściciele marki podają, że do końca roku wszystkie modele Toyoty będą mogły skorzystać z opcji wymiany swoich dywaników na nowe. Będziemy mieli możliwość wyboru jakiegokolwiek koloru, lecz im bardziej będzie to wymyślna wizja, tym na realizację trzeba będzie dużo czekać. Mimo to, jeżeli zdecydujemy się na jakieś dywaniki, które są akurat dostępne w salonie, to od ręki możemy je dostać i wracać już lepiej wyposażonym autem do domu. Taka akcja trwa do końca roku, więc jest jeszcze sporo czasu, aby podjechać do salonu i skorzystać z atrakcyjnej promocji.

Jak widać koncern Toyota bardzo dba o swoich klientów i jeżeli wprowadza jakąś innowacyjną technologię, czy choćby proste zmiany wizualne, to pozwalają oni starym klientom również korzystać z tych rzeczy. Dzięki temu ludzie o wiele lepiej postrzegają tę markę i jeżeli będą kupowali kolejne auto to bez wątpienia będzie to Toyota.