Sklepy i zakupy

Najmodniejsza biżuteria tego sezonu

 

Można powiedzieć, że biżuteria wykonana ze złota oraz srebra nigdy nie wychodzi z mody. Jednakże przez ostatnie kilka lat biżuteria ze srebra odeszła lekko w zapomnienie i na wybiegach najbardziej popularnych domów modowych górowało złoto. Na szczęście już od jakiegoś czasu zaczęłam zauważać, że w sklepach i na okładach magazynów o modzenia można znaleźć naprawdę świetne elementy wykonanej ze srebra biżuterii.

Biżuteria wykonana ręcznie zawsze jest wyjątkowa

biżuteria srebrna ręcznie wykonanaChoć często kupuję dodatki i akcesoria w sklepach to jeżeli chodzi o biżuterię to bardzo lubię nosić taką biżuterię, która wykonana została ręcznie. Jako, że wolę biżuterię srebrną od biżuterii złotej to właśnie akcesoriów, że srebra mam w swojej kolekcji najwięcej. Bardzo dużo z mojej kolekcji jest to biżuteria srebrna ręcznie wykonana, którą po prostu uwielbiam. Biżuteria artystyczna wykonywana ręcznie jest wyjątkowa, a co ciekawe nie zawsze jest to biżuteria droga. Wiele artystów tworzy bardzo ładne elementy ozdobne, które są w przystępnych cenach, mimo, że ich dizajn jest zdecydowanie nieprzeciętny. W szczególności miłośnicy broszek mogą wśród biżuterii wykonywanej ręcznie znaleźć prawdziwe perełki. Ja bardzo lubię bransoletki i kolczyki i to ich kupuję najwięcej. Mam ulubioną artystkę tworzącą biżuterię. To od bransoletki wykonanej ze szmaragdowych kamieni i srebra, którą kupiłam od niej parę lat temu, zaczęła się moja przygoda z biżuterią artystyczną.

Biżuteria robiona ręcznie jest czymś, co wyróżnia się na tle rzeczy, które można kupić w sklepach. Kupując biżuterię artystyczną mam pewność, że będzie to dla mnie bardzo oryginalny element każdej stylizacji i nie ma raczej opcji by spotkać dziewczynę z np. takimi samymi kolczykami. Moją ukochaną bransoletkę wykonaną ręcznie mam już od kilku lat i nadal uwielbiam ją tak samo mocno i tak samo często ją noszę.