Nieruchomości

Najlepszy rzeczoznawca nieruchomości

 

Ten temat na pewno jest ciekawy. Wielu rzeczoznawców nieruchomości, z którymi ja jako deweloper miałem przyjemność rozmawiać podchodzili do tego tematu bardzo profesjonalnie i mówili, że faktycznie mieszkania są różne. Jedne większe, inne mniejsze, jedne lepiej inne gorzej wyposażone. A to wszystko przecież miało bardzo duży wpływ na to, ile tak naprawdę mieszkanie będzie warte.

Wycena mieszkania przez rzeczoznawcę

rzeczoznawca nieruchomości warszawaProfesjonalna wycena mieszkania faktycznie jest potrzebna z wielu względów. Po pierwsze dobrze wybrany rzeczoznawca nieruchomości powinien posiadać odpowiednie i duże kompetencje w tym zakresie po to, aby faktycznie móc oferować swoje wyceny w jak najlepszy sposób. W większości przypadków trzeba też odzywać się do firm, które po prostu wysyłają swoich pracowników w dane miejsce, po czym następuje dokładne sprawdzenie, czy faktycznie mieszkanie jest sporo warte. To jest podstawa do wystawiania jakiegokolwiek ogłoszenia o sprzedaż nieruchomości. Jeśli kogoś interesuje jak działa rzeczoznawca nieruchomości warszawa muszę powiedzieć jest największym miastem, gdzie widziałem sporo ogłoszeń od takich specjalistów. Decydując się na konkretne rozwiązanie trzeba pamiętać, że dobrze wycenione mieszkanie faktycznie będzie szybciej znajdywało osoby, które są nim zainteresowane. Dlatego tym bardziej muszę powiedzieć, że w takich mieszkaniach faktycznie wszystko jest istotne.

Zawsze będę powtarzał, że wyposażenie jeśli zostaje w sprzedawanym domu znacznie podnosi jego wartość. Jeśli mieszkanie czy dom jest także dobrze urządzone to tym bardziej można oczekiwać, że rzeczoznawca spojrzy na nie bardziej przychylnie. Ja na przykład sprzedając mieszkania zawsze kierowałem się tym, aby je dobrze przygotować do sprzedaży i móc je wystawić za dobre pieniądze.

Źródło informacji http://www.estimus.com.pl