Zdrowie i uroda

Moda na zdrową sylwetkę

W ostatnich latach obserwujemy wzrost zainteresowania tematyką fitness. Dzięki propagowaniu zdrowego stylu życia przez znane instruktorki fitness, siłownie mają obecnie wielu klientów. Zarówno te istniejące na rynku jak i te nowo powstałe, szukają najlepszych dostępnych na rynku sprzętów do ćwiczeń.

Wielozadaniowość profesjonalnego sprzętu technogym

profesjonalny sprzęt technogymWiele firm, zarówno producentów jak i dystrybutorów prezentuje swój najnowszy asortyment głównie za pomocą stron internetowych. Jedną z najbardziej rozpoznawanych marek sprzętu do ćwiczeń jest technogym. Innowacyjny, profesjonalny sprzęt technogym znajduje się w wielu znanych siłowniach. Swoje technologie oprócz klubów fitness dostarczają także do hoteli, spa, firm, ośrodków rehabilitacyjnych, a nawet do prywatnych domów. Urządzenia technogym produkowane są w kilku kategoriach: trening siłowy, grupowy, funkcyjny, cardio oraz stretching. Z czego najbardziej rozwinięta linią jest trening funkcyjny. Posiada on urządzenia tj. bieżnie, rowery treningowe, tranżery, steppery ora różnego rodzaju ciężarki tj. hantle, sztangielki, kettlebells. Te ostatnie są bardzo popularne na siłowniach, w klubach, a także w domu.  Ze względu na prostotę wykonania i użyteczność mogą z  nimi ćwiczyć zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Angażują do ćwiczeń całe ciało, poprawiają wydolność organizmu, zmysł równowagi oraz zwiększają tężyznę fizyczną. Uchwyty zbudowane są ze stali nierdzewnej, a część główna z wysokiej jakości gumy.

Te oraz inne przyrządy i urządzenia stanowią szeroką ofertę marki technogym. Różnorodny asortyment oraz możliwość korzystania z niego także w zaciszu domowym wyróżnia tę markę na tle innych. Innowacyjne rozwiązania i staranne wykonanie nadają im profesjonalizmu i dostarczają coraz to nowych klientów.