Sport i rekreacja

Lea Replica dla dzieci

Firma Kross jest jednym z najpopularniejszych producentów rowerowych na polskim rynku. Nic w tym dziwnego, Kross dostarcza bowiem swoim użytkownikom rowery o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji, które dostosowane są do różnych potrzeb. Dzięki temu każdy może znaleźć sprzęt, który możliwie w największym stopniu zaspokoi oczekiwania związane z użytkowaniem.

Rowery dla dzieci od firmy Kross

lea replica krossZróżnicowana oferta produktowa firmy Kross obejmuje również swoim asortymentem rowery dla dzieci. Znaleźć możemy rowery przeznaczone dla dzieci uczących się jeździć na rowerze, ale firma Kross, w swojej ofercie posiada również rowery, które dają dzieciakom więcej możliwości i sprawdzają się w przypadku dzieci, które świetnie radzą sobie już z jazdą na jednośladzie. Tego typu rowerem jest Lea Replica Kross, który został wyposażony w osiemnaście różnych biegów, umożliwiających dopasowanie ustawień roweru do ukształtowania terenu, po którym się poruszamy. Rower tego typu dedykowany jest w szczególności dziewczynkom, na co wskazują warianty kolorystyczne, w których model ten jest realizowany. Rower wykonany jest z wytrzymałego, ale jednocześnie niezwykle lekkiego stopu aluminium. Dzięki temu rama roweru jest odporna na złamania. Ze względu na wykorzystanie nowoczesnej techniki malowania proszkowego, farba nałożona na ramę jest odporna na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne, więc rower nawet po latach użytkowania zachowa estetyczny wygląd.

Lea Replica to rower, który charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i niewielką wagą, ale zdecydowanie pozwala na wiele możliwości, które mogą rozwinąć w dziecku pasję do kolarstwa. Warto na pewno zadbać o to, by rower, którym poruszać się będzie nasze dziecko był dla niego w pełni bezpieczny i wyposażony również w dodatkowe akcesoria, takie jak, np. kask.