Aranżacja wnętrz

Inne oblicze tablicy korkowej

Dzień przed świętami, musiałam aż wziąć dzień wolny żeby wszystko przygotować. W końcu u nas ma być cała rodzina z mojej strony, jak ze strony mojego męża Marka. Prababcie, ciocie, kuzynostwo i tak dalej można było by wymieniać. Każdym bądź razie jedną z najważniejszych rzeczy mam załatwione mam prezenty. Ze wszystkich co kupiliśmy to sama bym sprawiło jedno, jest to obraz korkowy.

Dla tych co lubią podróże

obrazy na korkuTo jest mapa całego świata w w kolorze sepii. Postanowiliśmy kupić ten prezent, ponieważ siostra mojego męża – Aleksandra jest fotografem i podróżuje dużo do egzotycznych miejsc. Obraz na korku jest fajnym, praktycznym i niepowtarzalnym prezentem. Dzięki dużej ilości wzorów do wyboru, każdy znajdzie wzór który wpasuje się do wnętrze biurowego albo domowego – oraz będzie spełniał indywidualne wymagania. Obrazy na korku są wykonane z lekkiego materiału, dzięki temu obraz może być zawieszony na każdej ścianie. Korek jest wytrzymałym, bezpiecznym i zdrowym dla środowiska materiałem. Dzięki tym właściwością jest bezpieczny dla dzieci, nie barwi oraz nie wytwarza przykrego zapachu. Druki są wykonywane w wysokiej jakości, są odpowiednio zabezpieczone przed promieniowaniem UV, żeby nie traciło na swoich wyrazistych kolorach. Spełniają funkcję praktyczną, można zaznaczyć miejsce, gdzie się wyjeżdżało, albo przypiąć zdjęcie z wakacji – ewentualnie notatki. Nie ważne czy posiada się duszę podróżnika, czy domownika.

Myślę, że jej się to spodoba to jest o wiele fajniejsze, niż standardowa tablica korkowa. Na pewno pomoże to w lepszej organizacji i chociaż będzie pamiętała jakie miejsca już zwiedziła. W sumie sami też kupiliśmy taki obraz, wprowadził do naszego salonu fajny, niepowtarzalny efekt – stał się bardziej nowocześniejszy niż był.