Zdrowie i uroda

Idealna matowa pomadka do powiększania ust

W zasadzie już od nastoletniego wieku skrycie marzyłam o zabiegu medycyny estetycznej, który powiększy moje usta. Z biegiem czasu jednak odkryłam, że aby cieszyć się pięknymi i pełnymi ustami, zamiast po kwas hialuronowy, równie dobrze mogę sięgnąć o stokroć tańszą pomadkę!

Jak powiększyłam usta pomadką?

matowe pomadki w płyniePrzez długie lata marzyłam o wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w swoje usta. Potem jednak przeczytałam, że po jego zniknięciu usta mogą nie powrócić całkowicie do swojego dawnego kształtu poprzez nadmiar naciągniętej na nich skóry. Dlatego też zaczęłam szukać innego sposobu na piękne wargi i jednocześnie nieinwazyjnego. Matowe pomadki w płynie okazały się być lekiem na całe moje zło dotyczące właśnie ust. Za ich sprawą możemy dosłownie narysować swoje usta od nowa, a dzięki temu, że pomadka jest matowa, nie będą one wyglądały przerysowanie, a nasz prawdziwy kontur ust zostanie doskonale ukryty pod produktem. Takie pomadki w płynie są również niesłychanie proste w użyciu głównie za sprawą właśnie konsystencji oraz sposobu aplikacji. Jest on bowiem identyczny do tego, jaki możemy spotkać w błyszczykach, którymi w końcu niejednokrotnie smarowałyśmy swoje usta, więc mamy w tym wprawę i nie musimy się uczyć od nowa tego, jak poprawnie nałożyć pomadkę. Oznacza to, że dosłownie w pół minuty możemy osiągnąć efekt pięknych i dużych ust, a w dodatku o kształcie jaki nam się tylko wymarzy. Oczywiście, jeżeli nakładanie pomadki załączoną gąbeczką nam nie pasuje, możemy użyć do tego celu specjalnego pędzelka.

Takie pomadki są dzisiaj dostępne zarówno w drogeriach, jak i zwykłych pomniejszych sklepikach kosmetycznych. Oczywiście, jeżeli zależy nam na jakichś ciekawych ich odcieniach warto zajrzeć przede wszystkim do sklepów internetowych, gdzie wybór pomadek jest największy. Zarówno względem kolorów, jak i przede wszystkim marek.