Aranżacja wnętrz

Granitowy zlew kuchenny

Kuchni jest miejscem w którym wbrew pozorom spędzamy dużo czasu w ciągu dnia. Przygotowujemy tam jedzenie, więc cała kuchnia musi być sterylna. Kuchnia jest poniekąd wizytówką całego domu lub mieszkania, dlatego warto zadbać o to, aby nasza kuchnia wyglądała dobrze. W dobrze urządzonej kuchni dużo przyjemniej się gotuje.

Granitowe zlewozmywaki do kuchni

zlewozmywak z granituNiezbędnym elementem każdej kuchni jest zlewozmywak. Niezależnie czy planujemy montaż zmywarki, to zlewozmywak i tak musimy zamontować. Większość ludzi montuje u siebie w kuchni zlewozmywaki metalowe, które już dawno wyszły z mody i nie prezentują się zbyt dobrze. Zlewozmywak z granitu to dużo lepszy wybór. Zlewy z granitu prezentują się o niebo lepiej. Idealnie wpasowują się w nowoczesny i elegancki wystrój kuchni. Zlewozmywaki z granitu nie tylko elegancko wyglądają, ale są także bardzo wytrzymałe, ponieważ granit sam w sobie jest bardzo wytrzymałym materiałem. Dużą zaletą zlewów z granitu jest to, że posiadają one odpływy o dużo większej średnicy, niż zlewy metalowe, dzięki temu się nie zatykają, dodatkowo możemy zamontować większy młynek, który już całkiem zniweluje problem zatkanego zlewu. Zlewy granitowe dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki temu dopasowanie wielkości zlewozmywaka do swoich potrzeb jest bardzo proste. Wybrać możemy także kolor zlewu. Gama kolorów jest bardzo szeroka, więc zlewozmywak możemy dobrać kolorystycznie do wystroju kuchni. Najpopularniejsze są zlewozmywaki granitowe dwukomorowe.

Wzrastająca popularność zlewozmywaków wykonanych z granitu, sprawiła że ich dostępność również się poprawiła. Obecnie takie zlewy są tak samo dostępne, jak te z metalu. Za taki zlew zapłacimy kwotę od czterystu, do siedmiuset złotych, w zależności jaki model wybierzemy.