Fotografia i filmowanie

Fotografia ślubna z drugiej strony obiektywu

Uwielbiam swoje miasto i swoją pracę. Bydgoszcz to moje miejsce. Wiele razy się przeprowadzałam, ale tu czuję się jak w domu. Jestem fotografem i właśnie w tym mieście postanowiłam się osiedlić i otworzyć swoje biuro. Kocham swoją pracę, bo sprawia mi niesamowitą przyjemność oraz satysfakcję. A miłość towarzyszy mi w niej na co dzień.

Fotograf otoczony miłością

fotograf ślubny bydgoszczDlaczego tak jest? Z dwóch względów: po pierwsze kocham to, co robię; po drugie jestem fotografem ślubnym. Fotograf ślubny Bydgoszcz – to ja! Od samego początku starałam się, aby moja praca przynosiła radość, bo najważniejsza jest satysfakcja klienta. Kiedy robisz swoje, a tym samym uszczęśliwiasz innych, to zlecenia same się pojawiają. Robienie zdjęć nowożeńcom to wielka frajda. Wzruszenia, radości, uśmiech, pocałunki, bliskość – to nieodłączne elementy ślubu. Uwiecznianie takich chwil to po części kwestia szczęścia, ponieważ są one tak ulotne, a wokół tyle się dzieje, że łatwo „zgubić” pewne momenty. Czujność to podstawa. Dobry fotograf ma również pewien zmysł i potrafi widzieć rzeczy i miejsca w trochę inny sposób. Wydobywanie piękna, barw, eksponatów to bardzo przydatna umiejętność. Piękna Panna Młoda, przystojny Pan Młody, wzruszeni Rodzice, piękne krótkie chwile, pojedyncza łza, niebanalne dekoracje – każdy element wart uwiecznienia. Warto też uważnie słuchać oczekiwań klientów, bo to ich dzień i dla nich powinien być idealny.

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Tak chcę go uwieczniać. Do zdjęć ślubnych wraca się wielokrotnie i przez wiele lat: najpierw my, później nasze dzieci, a może i wnuki. Czuję, że spoczywa na mnie odpowiedzialność pokazania najpiękniejszych momentów, wydobycie piękna i nadanie fotografiom ponadczasowości. Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się zawiedziony.