Aranżacja wnętrz

Fotel gamingowy od Nordhold

Długie sesje przy komputerze przestały być czymś, co zdarzało się okazjonalnie, zwłaszcza od czasu gdy mój team zaczął pojawiać się w pierwszej dziesiątce w światowym rankingu. Posiedzenia do późnych godzin nocnych były częstym zjawiskiem, zwłaszcza w dniach w których mogliśmy sobie pozwolić na późniejsze odespanie długiej gry.

Wygodne fotele dla graczy od Nordhold

fotele gamingowe nordholdJednak po jakimś czasie zaczęliśmy odczuwać efekty tak długich posiedzeń, bo bardzo często zdarzało się iż po wielogodzinnej sesji przy komputerze, plecy zaczynały boleć niemiłosiernie, a zwykłe chodzenie było problematyczne nawet przez kilka dni. Często bagatelizowaliśmy ten mankament, żartobliwie podsumowując iż jesteśmy za starzy na takie posiadówy, aczkolwiek odbijało się to na wynikach ekipy, dlatego też w końcu postanowiliśmy jakoś ten problem wyeliminować. Kilku kolegów z drużyny zaproponowało nam wymianę zwykłych foteli jakich używaliśmy od lat na fotele gamingowe Nordhold, jakie sami posiadali i które chwalili ogromnie. Fotele te nie były modelami z najwyższej półki, więc były bardzo przystępne cenowo, a jednocześnie zapewniały o wiele większy komfort niż nawet najlepsze fotele biurowe. Przede wszystkim, posiadały bardzo wygodne poduszki na wysokości krzyża i karku, pomagające utrzymać poprawną postawę nawet przy długim graniu, więc skutecznie eliminowały problem obolałych pleców po bardzo przeciągniętej sesji w grze.

Układ fotela mógł być regulowany w dowolnym stopniu, więc nawet najwybredniejsi gracze mogli bez trudu dopasować go do swoich upodobań. Wymiana fotela w zupełności wystarczyła w wyeliminowaniu problemu niewygody, i obecnie nawet najdłuższe rozgrywki, nawet najbardziej dynamiczne, nie są już tak męczące, jak w przypadku grania na standardowym fotelu.