Aranżacja wnętrz

Elegancka bateria kuchenna w stylu retro

Kilka miesięcy temu zdecydowałam się na zakup własnego mieszkania. Zawsze marzyłam o kuchni w stylu retro. Przed finalizacją zakupu swoich czterech kątów godzinami potrafiłam wyobrażać sobie jak dokładnie ma wyglądać kuchnia. Gdy wreszcie odebrałam klucze od swojego mieszkanka, szybko zakasałam rękawy i zaczęłam od metamorfozy kuchni.

Poszukiwania idealnej baterii kuchennej retro

bateria kuchenna retro stare złotoZabrałam się do planowania i projektowania kuchennej przestrzeni. W momencie zakupu pomieszczenie to było w nie najgorszym stanie, ale nie spełniało moich oczekiwań, kuchnia była zwyczajnie nudna. Czekał mnie gruntowny remont. Przewertowałam wiele katalogów i czasopism wnętrzarskich w poszukiwaniu inspiracji na urządzenie miejsca, w którym tętni życie rodzinne, a my kobiety spędzamy większość czasu. Nie ukrywam, że było to bardzo trudne zadanie. Postawiłam sobie bardzo wysoko poprzeczkę i wiele małych detali pochłaniało dużo mojej uwagi. Najbardziej jednak pochłonęły mnie baterie kuchenne. Dopiero w momencie kiedy zaczęłam szukać odpowiedniej baterii kuchennej zdałam sobie sprawę, iż baterie kuchenne należą do najczęściej używanych elementów wyposażenia kuchni. Niesamowite jak bardzo istotną rzeczą stał się wybór kranu. W projekcie kuchni wybrałam biały zlew ceramiczny i poszukiwania odpowiedniej baterii kuchennej w określonym stylu były niesłychanie długie, ale też fascynujące. Każdą wolną chwilę po pracy poświęcałam na wybranie tej jednej idealnej baterii. Stawiałam przede wszystkim na jakość wykonania, funkcjonalność oraz określony styl. Baterii w stylu retro, których poszukiwałam było bardzo dużo, po wielogodzinnych poszukiwaniach podjęłam decyzję urzekła mnie bateria kuchenna retro stare złoto. Ta bateria była kropą nad i w moim projekcie.  

Idealnie! Unikatowy kolor, prosty kształt i elegancki design w jednym. Bateria wpasowała się w mój gust i wizję totalnej przemiany kuchni. Dokonałam trafnego wyboru i bateria kuchenna w kolorze starego złota dopełniła wnętrze mojej świeżo wyremontowanej kuchni. Bateria doskonale komponuje się z meblami i całym wystrojem. Misja remont kuchni została zakończona pomyślnie.