Śluby / Wesela

Co zagrać na weselu?

Żyjemy w czasach, w których coraz więcej młodych osób żyje na tak zwaną kocią łapę. To nic innego, jak wspólne zamieszkiwanie nie mając ślubu. Powodów takich sytuacji jest co najmniej kilka, ale jeden z nich pojawia się najczęściej. Mianowicie chodzi o brak finansów na zorganizowanie wesela. Niejednokrotnie młodym w takich sytuacjach pomagają rodzice, ale nie wszyscy mają ten komfort.

Jak zorganizować budżetowe wesele?

muzyka na wesele wrocławJeśli już decydujemy się na zorganizowanie wesela, musimy liczyć się z konkretnymi wydatkami. Oczywiście koszty można ograniczyć do minimum, ale tylko tam, gdzie to możliwe. Jednym z sektorów, w których można oszczędzić jest muzyka na weselu. Oczywiście tutaj wszystko zależy od tego, czy zdecydujemy się na orkiestrę, dja lub własną aranżację muzyczną z własnego komputera. I choć ostatnia wersja wydaje się przesadą, to i tak znajdują się amatorzy takiego rozwiązania. W domu przed imprezą weselną przygotowywana jest playlista, a następnie na weselu odtwarza się ją w trybie automatycznym. Taka muzyka na wesele wrocław musi być odpowiednio dobrana nie tylko do klimatu imprezy, ale również do gustów gości, bowiem muzyka musi wszystkich porywać do tańca. Warto przygotować też tak zwany repertuar awaryjny, ponieważ goście z pewnością będą mieli konkretne życzenia w kwestii puszczanych piosenek i dobrze jest móc sprostać oczekiwaniom gości, tym bardziej, że repertuar piosenek weselnych wcale nie jest na tyle obszerny, by nie było można się przygotować z większości utworów.

Wesele to zawsze wydatki, ale planując wesele trzeba spojrzeć też optymistycznie w stronę kosztów, bowiem te częściowo rekompensują nam otrzymane prezenty. Coraz częściej prezentami są pieniądze, więc można powiedzieć, że w skrajnych przypadkach wesele całkowicie się zwraca.