Aranżacja wnętrz

Brat przygotował dla mnie kuchnie

Brat mnie zaskoczył. Zupełnie nie spodziewałam się takiej niespodzianki. Mój brat jest stolarzem i ma bardzo dużo pracy. Ja jakiś czas temu kupiłam sobie mieszkanie i nawet wspominałam mu, że będę potrzebowała jego pomocy przy urządzaniu mojego wnętrza. Wstępnie zaprojektowaliśmy kuchnie ale w między czasie dostałam propozycje wyjazdu na miesiąc za granicę na kurs z pracy.

Meble kuchenne ładnie wyglądają

kuchnie na wymiar toruńPowiedziałam, że jak wrócę do kraju to będziemy projektować pozostałe meble do mojego mieszkania. Chciałam żeby brat mi je przygotował bo wiedziałam, ze jest bardzo dobrym fachowcem i meble stworzone przez niego będą mi długo służyły. Mój brat ma zawsze wiele zleceń. Klienci są zadowoleni z jego usług i chętnie polecają jego usługi dalej. To jest dla mojego brata najlepsza reklama. Kiedy wróciłam do kraju i weszłam do mojego mieszkania nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Moja kuchnia była urządzona. Brat przygotował dla mnie kuchnie na wymiar toruń. Wszystko wyglądało tak jak zaprojektowaliśmy wspólnie przed moim wyjazdem. Kuchnia była bardzo elegancka. Wszystkie szafki i szuflady były funkcjonalne. Musiałam jedynie zapakować wszystkie moje sprzęty i już mogłam normalnie gotować i piec. Uwielbiam moją kuchnię. Wiedziałam, że jak brat zrobi dla mnie meble to mieszkanie będzie super wyglądało. Od razu do niego zadzwoniłam i podziękowałam za niespodziankę.

Teraz musimy wspólnie zaprojektować szafę do sypialni i meble do salonu. Już nie mogę  doczekać się efektu końcowego. jestem pewna, ze brat znowu się postara. Do każdego zlecenia przykłada się i stara się wykonywać je jak najlepiej. Cieszę się, że mój brat jest taki solidny i zaangażowany w swoje obowiązki zawodowe. Po dwóch miesiącach moje mieszkanie było już umeblowane.